Mitsubishi Pajero Limited Edition w polskich salonach

Mitsubishi Pajero Limited Edition w polskich salonach

27 czerwca 2023 0 By admin

Do polskich salonów trafi limitowana edycja kultowego SUVa Mitsubishi Pajero, który zyskał sobie sławę, dzięki sukcesom w rajdzie Dakar. Limitowana seria tego modelu wyróżnia się emblematami na masce i tylnej klapie pojazdu, jak również nakładkami progowymi z przodu z i tyłu auta, a jej wersja Tech oferuje dodatkowo stację multimedialną Alpine ILX-702D.

Mitsubishi Pajero to przede wszystkim solidna konstrukcja, w której rama jest zintegrowana z nadwoziem. Jej silnik stanowi mocna, oszczędna, wysokoprężna, turbodoładowana jednostka napędowa z układem wtryskowym Common Rail o pojemności 3.2 litra i mocy 190 KM oraz znakomitym układem napędu na 4 koła Super Select 4WD z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego. Z silnikiem współpracuje inteligentna, automatyczna, pięciobiegowa skrzynia biegów INVECS-II (Innovative Vehicles Electronic Control System) z sekwencyjnym trybem “Sport Mode”, dopasowująca się do stylu prowadzenia kierowcy i dobierająca przełożenia odpowiednio do zapamiętanych danych.

Parametry jazdy terenowej to: 700 mm głębokość brodzenia, 45-stopniowy kąt pochylenia, 35-stopniowa zdolność wspinania czy 34,5-stopniowy kąt natarcia. Samochód ten może holować przyczepy o masie 3500 kg. W jego standardowym wyposażeniu znajdziemy: światła dzienne LED, automatyczną klimatyzację, skórzaną tapicerkę siedzeń wraz z pokrytą skórą kierownicą i gałką zmiany biegów, tempomat i zestaw Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, kamera cofania, elektrycznie sterowane okno dachowe, a także zestaw audio Rockford Fosgate.